Vi hjälper till med små och stora problem

Nedan ser ni våra avdelnings ansvariga som är beredda att hjälpa er med små och stora problem. Utöver de ansvariga så finns det många duktiga medarbetare på varje avdelning med en stor kunnighet, bred erfarenhet och en ständig vilja att hela tiden utvecklas. Tveka inte att kontakta oss när ni behöver hjälp!

Per Järhult

VD

Tel : 031-549016 / 0703-397680
Mail : par.jarhult@mcr.se

Peter Svahn

Kontorsansvarig

Tel: 031-549016 / 0704-549020
Mail: peter.svahn@mcr.se

Jacob Johansson

Projektansvarig/Containerförsäljning

Tel: 031-549016 / 0707-977702
Mail: jacob.johansson@mcr.se

Mats Johansson

Containerombyggnader

Tel: 0705-549015
Mail: mats.johansson@mcr.se

Torbjörn Andersson

Administration container

Tel: 0704-549021
Mail: administration@mcr.se

Jesper Svahn

Avdelningsansvarig APMT

Tel: 0704-549047
Mail: apmt@mcr.se

Magnus Niblick

Avdelningsansvarig containerdepå

Tel: 0704-549019
Mail: magnus.niblick@mcr.se

Håkan Karlsson

Avdelningsansvarig verkstad

Tel: 0704-549015
Mail: hakan.karlsson@mcr.se

Husam Aldabbagh

Kyltekniker

Tel: 0704-549016
Bokning: kyl@mcr.se

Tero Nackfors

Avdelningsansvarig RO/RO Arendal

Tel: 0704-549014
Mail: tero.nackfors@mcr.se